Nieruchomości za kryptowaluty

nieruchomosci-kryptowaluty
Kantory kryptowalut- kowboj to the moon
nieruchomosci-za-kryptowaluty

Przełom na rynku- kup nieruchomość za kryptowaluty

Kup dom za Bitcoin

Wymień kryptowaluty na nowy dom

Mamy nadzieję, że dzięki zyskom z krypto, zastanawiałeś się już, jak kupić nieruchomości za Bitcoina, Ethereum lub inną kryptowalutę. Sieć kantorów kryptowalut To The Moon, ma dla Ciebie rozwiązanie!  Z nami dokonasz bezproblemowego zakupu nieruchomości na na najlepszych dla Ciebie warunkach. Dzięki naszemu zaufanemu pośrednikowi, możemy zaoferować Ci wiele interesujących nieruchomości w Turcji. Jeśli jednak masz na oku inny budynek, koniecznie daj nam znać – rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki!

logo To The Moon

Nieruchomośc w Turcji za Bitcoin

Turcja to kraj o bogatej kulturze, będący pierwszym skojarzeniem do słowa „wakacje” dla wielu z nas. Miejsce o dobrym podłożu biznesowym i malowniczych lokalizacjach.

Dzięki współpracy z firmą Asara Turkey, już dziś możesz stać się posiadaczem wyjątkowej nieruchomości w Turcji kupionej za kryptowaluty.

asara-turkey-nieruchomosci-bitcon

Nieruchomości za kryptowaluty

Jakimi kryptowalutami zapłacę?

Najczęściej stosowane do zakupu nieruchomości za kryptowaluty są USDT oraz USDC, niemniej jednak zapłacić możesz każdą kryptowalutą listowaną na giełdzie Binance.

Zdecydowanie tak! Kryptowaluty są niezależne od banków dzięki czemu oszczędzisz na opłatach transakcyjnych. Dodatkowym atutem jest niski czas realizacji transakcji oraz globalność aktywów cyfrowych.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, Twoja transakcja nieżaleznie od kwoty, jest w pełni bezpieczna i stale monitorowana przez nasz personel.

Zakup dowolnej nieruchomości przebiega bardzo podobnie do zwykłej wymiany, tak więc to czego potrzebujesz to jedynie dowód tożsamości. Pozostała wymaga dokumentacja zależy wyłącznie od osoby sprzedającej obiekt.

Podatki związane z nabyciem nieruchomości, za pośrednictwem kryptowalut, będą się różnić w zależności od regionu, w którym znajduje się nasza nieruchomość. 
Na szczęście, dzięki kompleksowej obsłudze To The Moon, nie musisz się tym przejmować!

Stacjonarne Kantory Kryptowalut
To The Moon

kod qr do komunikatorów kantoru kryptowalut
Signal
Telegram
WhatsApp