Stacjonarny Kantor Bitcoin

U nas bezpiecznie oraz szybko kupisz i sprzedasz swoje Kryptowaluty

Kraków ul. Zwierzyniecka 29/113A


Warszawa ul. Wiślana 8, 2 Piętro 

Wrocław PL. Teatralny 3 lok 30, 2 Piętro

KANTOR KRYPTOWALUT 
WARSZAWA
KANTOR KRYPTOWALUT 
WROCŁAW

U nas wymienisz każdą kryptowalute dostępną na rynku 

Prowizja do 4.5% względem ceny giełdy Binance  

Zobacz więcej

Sprzedaj lub Kup 

Aktualności:

Chcesz wymienić na gotówkę Bitcoina, Ether, BNB, USDT, XRP, BNB, doge lub inne coiny? Wymieniamy większość Krypto dostępnych na rynku 
Jeżeli zależy Ci na czasie, możesz przesłać krypto wcześniej, a gotówka będzie na Ciebie czekać, 
Jesteśmy w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu 

Jak to działa?

1. Zadzwoń lub napisz

Jesteśmy dla Ciebie zawsze dostępni, lecz prosimy o kontakt przed wizytą w oddziale.

Kontakt

2. Przyjedź do nas

Jesteśmy w centrum Krakowa, ulica Zwierzyniecka 29, na 1 piętrze w budynku Hotelu Apart. U nas poczujesz się bezpiecznie, a cała transakcja odbędzie się Anonimowo. 

Mapa

3. Dokonaj transakcji i otrzymaj potwierdzenie

Nasze zasady są PROSTE i UCZCIWE. Płacisz prowizje do 4,5% względem ceny giełdowej z dowolnej kryptowaluty,  poniżej 5 tys zł obowiązuje dodatkowa opłata 150zł.

O nas

O nas

Kurs pobierany jest z giełdy na bieżąco, dzięki czemu możesz być pewny, że jest on zawsze aktualny 

Zakup Kryptowalut w kantorze stacjonarnym, gwarantuje pomoc w każdym przypadku. W przeciwieństwie do Bitomatów obsługa jest na miejscu.

Nasz lokal jest umieszczony w bezpiecznym miejscu na 1 piętrze. Zapewniamy poufność i Bezpieczeństwo.

Kantor BTC Kraków

Kantor kryptowalut To The Moon to miejsce idealne dla miłośników niekonwencjonalnych rozwiązań walutowych. Specjalizujemy się w handlu popularną walutą cyfrową, jaką jest Bitcoin. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Zwierzynieckiej 29/113 A w Krakowie, na 1. piętrze w budynku Hotelu Apart, w samym centrum miasta. Wybraliśmy tę lokalizację, aby móc zaoferować naszym klientom komfortową i bezpieczną atmosferę, a także anonimowość przeprowadzanych transakcji. Stacjonarny kantor BTC w Krakowie i Warszawie to gwarancja błyskawicznych transakcji zakupu i sprzedaży Bitcoin oraz innych kryptowalut. Skorzystaj z naszej profesjonalnej obsługi, pełnego wsparcia i wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. 

Kantor kryptowalut Kraków - czym jest?

Kantor kryptowalut pozwala na wymianę walut wirtualnych za pomocą tradycyjnych lub cyfrowych pieniędzy. To miejsce, które umożliwia zakup i sprzedaż Bitcoin oraz innych popularnych kryptowalut. Zarówno stacjonarne, jak i internetowe kantory Bitcoin są dziś jednym z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych sposobów rozpoczęcia przygody z handlowaniem kryptowalutami. Transakcje realizowane są dużo szybciej niż na giełdach walut wirtualnych. Zakupione w kantorze kryptowaluty można przechowywać we własnym portfelu lub wysłać na giełdę do dalszego obrotu. 

Kantor Bitcoin Kraków - jak działamy?  

Zarówno BTC, jak i inne popularne kryptowaluty możesz nabyć w naszym kantorze w Krakowie w sposób niezwykle prosty i wygodny. Oferujemy o wiele większe bezpieczeństwo niż w przypadku inwestowania na giełdzie. Dzięki nam możesz sprawnie kupić i sprzedać wybrane przez siebie kryptowaluty w bardzo korzystnej cenie. Jeśli nie chcesz przyjść do nas osobiście, możemy do Ciebie przyjechać. Do odebrania gotówki potrzebujesz wyłącznie przygotowanego przez nas kodu - nie ma konieczności posiadania karty kredytowej. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz kilka pytań, skontaktuj się z nami.

Kantor kryptowalut Kraków - dlaczego warto?  

Nasz kantor BTC w Krakowie to szereg realnych korzyści: 

· bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, 
· duża liczba dostępnych kryptowalut, 
· niskie prowizje za zrealizowane transakcje,  
· wysoka jakość obsługi klienta.

Kurs walut pobierany jest z giełdy na bieżąco, dzięki czemu możesz być pewien, że jest on zawsze aktualny. Bardzo dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i poufność zawieranych transakcji. Dokonując zakupu lub  sprzedaży kryptowalut w naszym kantorze stacjonarnym, możesz liczyć na profesjonalną pomoc w każdym przypadku. Pobierana przez nas prowizja wynosi 4,5% względem ceny giełdowej od dowolnej kryptowaluty. Transakcje poniżej 5 tys. zł wymagają uiszczenia dodatkowej opłaty w kwocie 150 zł. Korzystaj z szybkich, wygodnych i bezpiecznych transakcji zakupu oraz sprzedaży kryptowalut. Kantor kryptowalut Kraków Warszawa Wrocław- To The Moon - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Korzyści zakupu

Krypto waluty cechuje ich anonimowość, Kupując je stacjonarnie przechowujesz je w swoim portfelu bez wiedzy innych. Aby je kupić na giełdzie musisz przejść rejestracje i przelać pieniądze z własnego konta przez co tracisz anonimowość.

Przychodząc do naszego biura nie narażasz się na stratę swoich pieniędzy, transakcje przeprowadzasz osobiście z naszym pełnym wsparciem. 

Przejrzystość transakcji, nasza prowizja jest liczona od ceny giełdowej 

Chętnie dzielimy się wiedzą z tematu kryptowalut

Poznaj 10 najpopularniejszych kryptowalut:

1. Bitcoin (BTC) został stworzony przez osobę bądź też grupę osób, które przybrały pseudonim Satoshi Nakamoto. Jest to sieć płatności, a także nowy rodzaj pieniądza opartego na technologii P2P. Problemy z niską przepustowością transakcji są naprawiane w tym przypadku nakładkami, takimi jak Lightning Network. 

2. Ethereum (ETH) Aktualnie platforma Ethereum jest na etapie transformowania do wersji 2.0. Po transformacji niemożliwe ma się stać wydobywanie ETH za pomocą kart graficznych. 

3. Tether (USDT) jest przykładem stablecoina i śmiało mogą w niego inwestować osoby, które obawiają się dużych wahań kursów. Wspomniana kryptowaluta powstała na bazie Bitcoina. Tether jest powiązany w stosunku jeden do jednego z amerykańskim dolarem.  

4. BNB (BNB) to wirtualna waluta największej na świecie giełdy kryptowalut Binance. Główną funkcją Binance Coin (BNB) jest obniżanie opłat, a także transakcyjnych prowizji, które są naliczane na giełdzie. Binance Coin jest oparty na blockchainie Ethererum (ETH).  

5. USD Coin (USDC) jest rodzajem kryptowalut określanym jako stablecoin. Zawsze można wymienić tę kryptowalutę na amerykańskiego dolara. Za jeden USD coin można otrzymać 1,00 USD. 

6. XRP (XRP) Kryptowaluta została oparta na protokole internetowym open-source. Za jej stworzenie odpowiada firma Ripple Labs. Token oparty jest na idei szybkiego transferu środków w obrocie międzynarodowym. 

7. Cardano (ADA)  jest określana jako “zielona moneta”, gdyż jest przyjazna dla środowiska. Wspomniana kryptowaluta jest konkurencją dla Ethereum. W przypadku ADA koparki kryptowalut nie są potrzebne. 

8. Solana (SOL) jest zdecentralizowaną cyfrową walutą typu peer-to-peer. Zapewnia szybki, a także przyjazny dla użytkownika ekosystem finansowy. Solana (SOL) wykorzystuje smart kontrakty. 

9. Terra (LUNA) to natywny token utworzony w roku 2019 i zdecentralizowanym blockchainem. Terra (LUNA) powstała po to, aby można było realizować nią płatności online na platformach e-commerce. 

10. Avalanche (AVAX) to natywna kryptowaluta. Została ona stworzona przez firmę Ava Labs. Opisywany token jest zasobem służącym do opłacania opłat, a także zabezpieczenia platformy poprzez staking.


W naszym stacjonarnym kantorze kryptowalut wymienisz wszystkie kryptowaluty dostępne na rynku. Zapraszamy do kontaktu!

Korzyści zakupu

Krypto waluty cechuje ich anonimowość, Kupując je stacjonarnie przechowujesz je w swoim portfelu bez wiedzy innych. Aby je kupić na giełdzie musisz przejść rejestracje i przelać pieniądze z własnego konta przez co tracisz anonimowość.

Przychodząc do naszego biura nie narażasz się na stratę swoich pieniędzy, transakcje przeprowadzasz osobiście z naszym pełnym wsparciem. 

Przejrzystość transakcji

Chętnie dzielimy się wiedzą z tematu kryptowalut

Kontakt

Stacjonarny Kantor Bitcoin | To The Moon

Kraków
ul. Zwierzyniecka 29/113A
Wejście jak do Hotelu Apart, Lokal na 1 piętrze
31-105

Warszawa - transakcje od 50 tys PLN
Proszę dzwonić przed wizytą w celu umówienia 
(dotyczy tylko warszawy)
 Wiślana 8
Lokal na 2 piętrze
00-317

Wrocław 
PL. Teatralny 3 lok 30
Lokal na 2 Piętrze


NIP: 6762557767
REGON: 381806676
 Telefon

733-49-46-46

 Email

kontakt@tothemoon.com.pl

 Social Media

 @ToTheMoonKantor

 @ToTheMoonXcomXpl 

#ToTheMoon.com.pl