Mark Zuckerberg nie zawalczy z Elonem?

mark-zuckerberg-elon-musk-walka

Mark Zuckerberg i Elon Musk- wydawać się mogło, że rywalizujący miliarderzy i szefowie technologicznych firm, zgodzili się na walkę w Czerwcu, kiedy Musk opublikował na Twitterze, że jest „gotów na walkę w klatce”.

Zuckerberg, który zarządza Facebookiem i Instagramem, zrobił zrzut ekranu z tweetu Muska i odpowiedział „podaj mi lokalizację”.

Mark Zuckerberg z zarzutami wobec Muska

W Niedzielę Mark opublikował zarzuty wobec Elona na platformie społecznościowej Threads: „Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że Elon nie jest poważny i czas iść dalej

„Zaproponowałem konkretną datę. Dana White (szef UFC) zaproponował zorganizowanie prawdziwej rywalizacji w celach charytatywnych”

„Elon nie potwierdza daty, potem mówi, że potrzebuje operacji, a teraz prosi o trening w moim ogrodzie”

„Jeśli Elon kiedykolwiek potraktuje poważnie prawdziwą datę i oficjalne wydarzenie, wie, jak się ze mną skontaktować. W przeciwnym razie czas iść dalej. Będę się skupiać na rywalizacji z osobami, które traktują sport poważnie.”

mark-zuckerberg-elon-musk-nie-bedzie-walki- walka

Musk, właściciel Twittera, którego przemianował na X, zdawał się sugerować, że walka miała odbyć się w „epickiej lokalizacji” we Włoszech.

Sprecyzował opcje streamowania i starożytne otoczenie dla proponowanego wydarzenia, twierdząc, że rozmawiał z włoskim premierem Giorgią Meloni.

Napięcia między firmami obu miliarderów technologicznych były wysokie po wprowadzeniu Threads, aplikacji do rozmów opartej na tekście, przez Meta Zuckerberga w lipcu.

Przeczytaj również: Gdzie wymienić kryptowaluty?

Twitter wysłał do Zuckerberga list po premierze, twierdząc, że Meta popełniła „nielegalne przyswojenie tajemnic handlowych Twittera i innych własności intelektualnych”.

Mark Zuckerberg jest wyszkolony w mieszanych sztukach walki, informując o ukończeniu pierwszego turnieju jiu jitsu w tym roku.

Musk powiedział w zeszłym tygodniu, że trenuje na walkę poprzez podnoszenie ciężarów. Napisał na X: „Nie mam czasu na siłownię, więc po prostu przynoszę je do pracy”.

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także