Kantor kryptowalut Warszawa

Stacjonarny Kantor Bitcoin Warszawa Transakcje tylko powyżej 10 tys PLN 
To The Moon
Proszę  o telefon w celu umówienia (dotyczy tylko Warszawy). Wiślana 8, 00-317
Lokal na 2 piętrze

733 494 646  
 
kontakt@tothemoon.com.pl


pon - pt: 10:00–17:30

Szybko, dyskretnie, bezpiecznie, w profesjonalnej atmosferze i z niską prowizją - kantor To The Moon zaprasza do punktu w Warszawie, gdzie można kupić i wymienić na gotówkę kryptowaluty, takie jak Etherium czy Bitcoin. Przed wizytą w naszym kantorze nie ma obowiązku zakładania żadnych kont ani podawania danych osobowych, dzięki czemu zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo i anonimowość transakcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, przekonaj się, że kupno i sprzedaż kryptowaluty są naprawdę proste.

BTC Warszawa

Naszą specjalnością jest Bitcoin, czyli pierwsza, najpotężniejsza, najbezpieczniejsza i najbardziej popularna kryptowaluta na świecie. Ta waluta cyfrowa pozwala dokonywać legalnych zakupów, m.in. w Internecie, w Polsce i Europie. Jest też środkiem płatniczym uznawanym na równi z euro, np. w Niemczech, Finlandii czy Szwajcarii. Warszawa to finansowe centrum Polski, nic więc dziwnego, że wraz z zainteresowaniem kryptowalutami, pojawiło się zapotrzebowanie na kantor Bitcoin.

Kantor BTC Warszawa - przebieg transakcji

Jeżeli chcesz kupić BTC, przyjdź do naszego kantoru z gotówką. Przedstawimy Ci aktualny kurs kryptowaluty, jeżeli będzie Ci on odpowiadał, poprosimy o adres, na który będziemy mieli wysłać Bitcoina. Po otrzymaniu uzgodnionej kwoty od klienta, dokonujemy przelewu. Bitcoiny zakupione w kantorze pojawią się na koncie po kilku, czasami kilkunastu minutach od zrealizowania transakcji. Zależy to od sprawności działania sieci samego Bitcoina i jest to proces, którego nie możemy przyspieszyć.
Jeżeli chcesz sprzedać BTC, zapraszamy do To The Moon z kryptowalutą. Jeżeli zaakceptujesz nas kurs, poprosimy Cię o przesłanie Bitcoina na wskazany przez nas adres. Następnie, po otrzymaniu potwierdzenia przez sieć blockchain, otrzymasz wypłatę gotówki w uzgodnionej kwocie. Zapewniamy atrakcyjne ceny kryptowalut oraz niskie prowizje od transakcji.

Kantor Bitcoin Warszawa - gdzie nas znajdziesz?

Stacjonarnie sprzedasz i kupisz kryptowaluty przy ul. Wiślanej 8 (00-317 Warszawa). Dogodna lokalizacja w centralnym punkcie stolicy umożliwia łatwy dojazd, zarówno samochodem, jak i środkami transportu zbiorowego. Dodatkowo, usytuowanie naszego kantoru na 1 piętrze, zapewnia bezpieczeństwo wymiany. W przypadku transakcji dokonywanych na miejscu - w odróżnieniu od internetowych - możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Jesteśmy do dyspozycji i z chęcią podzielimy się z Tobą naszą wiedzą o cyfrowych walutach. Serdecznie zapraszamy!

Kantor kryptowalut Warszawa - u nas bezpiecznie oraz szybko kupisz i sprzedasz swoje kryptowaluty