Kantor Kryptowalut Katowice

Kantory kryptowalut- kowboj to the moon
Kantor kryptowalut- makrel to the moon

U nas wymienisz każdą kryptowalute dostępną na rynku

Prowizja od 2.5% do 4.5% względem ceny giełdy Kraken

Kantor Kryptowalut Katowice - jakie są korzyści?

Korzystając z wygodnej instytucji, jaką jest kantor kryptowalut Katowice, otrzymujesz w zamian kilka realnych profitów. Są to:

Kantor kryptowalut- kwoboj zamyślony
1

Atrakcyjność

Możliwość zakupu/sprzedaży coinów po bardzo atrakcyjnej cenie;

2

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji;

3

Jakość

Klarowny i uczciwy system prowizji; wysoka jakość obsługi;

Kantor Bitcoin Katowice

Kantor Bitcoin Katowice to mieszanka bezpieczeństwa, dyskrecji i komfortu – czyli wszystko, co najlepsze. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak kupić Bitcoina lub inne kryptowaluty, koniecznie nas odwiedź. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy świetnym wyborem nie tylko dla doświadczonych inwestorów, ale również dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z krypto. Nasze biuro znajduje się przy al. Korfantego 2, na 9. piętrze, p. 921.
Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty za gotówkę na prostych zasadach podczas spotkań 1:1. Kantor Bitcoin ulokowany na ostatnim piętrze zapewnia spokój podczas transakcji. Kantor BTC To The Moon wyróżnia się faktem, że na miejscu zawsze ktoś na Ciebie czeka! Koniec z umawianiem wizyt i próbami dodzwonienia się na wyłączone telefony w kantorach. Nasz kantor kryptowalut jest otwarty codziennie w godzinach 10-18, dzięki czemu możesz operować swoimi pieniędzmi w jeszcze bardziej wygodny sposób.

logo To The Moon

Kantor kryptowalut Katowice - dlaczego warto?

Nasz kantor BTC w Katowicach to szereg realnych korzyści:

  • bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji,
  • duża liczba dostępnych kryptowalut,
  • niskie prowizje za zrealizowane transakcje,
  • wysoka jakość obsługi klienta.

Kurs walut pobierany jest z giełdy na bieżąco, dzięki czemu możesz być pewien, że jest on zawsze aktualny. Bardzo dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i poufność zawieranych transakcji. Dokonując zakupu lub sprzedaży kryptowalut w naszym kantorze stacjonarnym, możesz liczyć na profesjonalną pomoc w każdym przypadku. Pobierana przez nas prowizja wynosi 4,5% względem ceny giełdowej od dowolnej kryptowaluty. Transakcje poniżej 5 tys. zł wymagają uiszczenia dodatkowej opłaty w kwocie 150 zł. Korzystaj z szybkich, wygodnych i bezpiecznych transakcji zakupu oraz sprzedaży kryptowalut.

Kantor kryptowalut Katowice To The Moon – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kantor kryptowalut Katowice - jak wymieniać kryptowaluty?

Zarówno BTC, jak i inne popularne kryptowaluty możesz nabyć w naszym kantorze w Katowicach w sposób niezwykle prosty i wygodny. Oferujemy o wiele większe bezpieczeństwo niż w przypadku inwestowania na giełdzie. Dzięki nam możesz sprawnie kupić i sprzedać wybrane przez siebie kryptowaluty w bardzo korzystnej cenie. Jeśli nie chcesz przyjść do nas osobiście, możemy do Ciebie przyjechać. Do odebrania gotówki potrzebujesz wyłącznie przygotowanego przez nas kodu – nie ma konieczności posiadania karty kredytowej. 

Stacjonarne Kantory Kryptowalut
To The Moon