Kantor Bitcoin Bielsko-Biała

kantor bitcoin bielsko-biała

Kantor Bitcoin Bielsko-Biała

Kryptowaluty w Bielsku-Białej

Kolejny punkt na mapie odhaczony przez sieć stacjonarnych kantorów kryptowalut To The Moon. Tym razem postawiliśmy na kantor bitcoin w Bielsku-Białej przy ulicy Cyrniarskiej 22a (lokal 211). W naszym stacjonarnym kantorze kupisz oraz sprzedasz większość kryptowalut dostępnych na rynku w tym oczywiscie ulubionego Bitcoina i Ethereum. Wymiana jest szybka i w pełni bezpieczna, a co najważniejsze kurs kryptowalut jest zawsze aktualny!

Wymiany kryptowalut na gotówkę możesz dokonać od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10- 18. Jeśli jednak potrzebujesz nas w weekend lub poza godzinami otwarcia, skontaktuj się z nami. Umówimy dogodny termin spotkania i wymienimy Twoje kryptowaluty na korzystnych warunkach!

Kantor Bitcoin Bielsko-Biała oferuje wymianę większości istniejących kryptowalut za gotówkę w sposób niezwykle prosty i bezpieczny. Kurs kryptowalut jest zawsze aktualny, a prowizje ustalimy indywidualnie do Twoich potrzeb. Co ważne, transakcje do 1000 Euro możesz wykonać bez weryfikacji przy pomocy dokumentu tożsamości. Powyżej tej kwoty, będzie ona obowiązkowa.

Dowiedz się o nas więcej

Wydarzenia ze świata krypto

Poznaj świat kryptowalut

Poznajmy się lepiej