Jak zdobyć Bitcoin?

jak-zdobyc-bitcoin

Bitcoin, a wraz z nim inne kryptowaluty, z miesiąca na miesiąc zyskują na popularności. Napotykając na ich tematykę, grono osób chcących zainwestować w Bitcoin lub inną inne kryptowaluty stale się powiększa. Jeśli jesteś jedną z tych osób, ale nie wiesz jak zdobyć Bitcoin- przeczytaj koniecznie ten artykuł!

Jak zdobyć Bitcoin? Postaw na kantor!

Zdobycie czy też po prostu kupienie Bitcoina w stacjonarnym kantorze kryptowalut to najbezpieczniejsza z dostępnych na rynku opcji. Dzięki wizycie w 4 oczy, ryzyko że zostaniesz oszukany wynosi absolutne 0. Zdobycie Bitcoina przez zakup w kantorze kryptowalut to świetna opcja przede wszystkim dla osób nowych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie aktywów cyfrowych.

Jeśli nie jesteś pewien swojej wiedzy, nie do końca wiesz jak obsługiwać portfel kryptowalut lub po prostu chciałbyś połączyć przyjemne z pożytecznym i dowiedzieć się więcej o kryptowalutach podczas zakupu Bitcoina, powinieneś wybrać właśnie takie miejsce. Kantory kryptowalut takie jak, np. To The Moon to przede wszystkim nieoceniony kontakt z drugim człowiekiem, pracownikiem chętnym pomóc Ci podczas zakupu. Ponadto nie od dziś wiadomo, że w razie kłopotów podczas transakcji, zdecydowanie łatwiej rozwiązać je z drugim człowiekiem niż z maszyną.

kantor-btc

Giełda kryptowalut

Drugim, rekomendowanym dla osób już nieco lepiej orientujących się w krypto, sposobem jest zakup Bitcoina lub innej, dowolnej kryptowaluty na giełdzie takiej jak, np. Binance. Giełda kryptowalut oferuje nam natychmiastowe zdobycie, np. Bitcoina po cenie spot.

Zakup na giełdzie wymaga od nas umiejętności obsługi wybranej platformy inwestycyjnej, której wybór należy do Ciebie. Należy jednak pamiętać, aby zakupione przez nas na giełdzie kryptowaluty, nie pozostały na niej zbyt długo. Jeśli nie planujesz obrotu daną pulą aktywów w najbliższym czasie, powinieneś przelać te środki na swój portfel kryptowalut, albo wiem dopiero wtedy można powiedzieć, że zakupione krypto są naprawdę Twoje, a w razie problemów z płynnością giełdy- nie stracisz ich.

Jak zdobyć Bitcoin? Użyj Bitomatu!

Bitomat, czyli rozwiązanie najbliższe wielu inwestorom ceniącym sobie wygodę i pełną dyspozycyność. Bitomat to nic innego jak kuzyn znanego nam dobrze wpłatomatu/ bankomatu, który odpowiada za transakcje FIAT Krypto. Urządzenie to pozwala nam wpłacać lub wypłacać gotówkę wymieniając ją na Bitcoina lub dowolnie inną kryptowalutę, dostępną w urządzeniu.

Największą zaletę Bitomatu, jaką są jego godziny pracy (24/7) już znacie, niemniej jednak warto pamiętać, że jak to maszyna ma on swoje wady. Najważniejszą wadą Bitomatu jest brak dyskrecji. Często ulokowane są one w centrach handlowych lub na stacjach benzynowych. Takie miejsce nie należą do najlepszych kiedy w grę wchodzi wpłata naszych oszczędności przeznaczonych na inwestycje. Drugą nieuniknioną wadą maszyny jest to, że jest maszyną. Bitomat jak każdy sprzęt elektroniczny może mieć awarię, a wówczas czas oczekiwania na pomoc z infolinii, lub co gorsza przyjazd serwisanta, może potrwać zdecydowanie za długo.

Jak zdobyć Bitcoin – podsumowanie

Reasumując, każda z opcji zdobycia Bitcoina ma swoje zalety, niemniej jednak do najbezpieczniejszej z nich zdecydowanie należy zakup w stacjonarnych kantorach kryptowalut. Wybierając jedną z nich, kieruj się przede wszystkich swoim doświadczeniem oraz bezpieczeństwem.

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także