Firmy kryptograficzne będą nagradzane w dłuższej perspektywie, mówi dyrektor generalny Voyager

„Krypto staje się coraz bardziej długoterminową bezpieczną przystanią dla przyszłych pokoleń” – mówi dyrektor generalny Voyager Digital, Stephen Ehrlich.

Firmy kryptograficzne będą nagradzane w dłuższej perspektywie, mówi Voyager CEONEWS

Prowadzenie firm kryptograficznych to trudna podróż. Jednak według Stephena Ehrlicha, współzałożyciela i dyrektora generalnego Voyager Digital, kluczem jest cierpliwość, a nagrody przyjdą na dłuższą metę.

Wielu zainwestowało czas i pieniądze w rozwój biznesów związanych z kryptowalutami. Raporty z 2021 r. pokazują, że inwestycje o wartości ponad 30 miliardów dolarów popłynęły z kapitałów wysokiego ryzyka. Ehrlich powiedział Cointelegraph, że te VC i prywatne firmy z pewnością zostaną długofalowo nagrodzone za wiarę w kryptowaluty. Co więcej, wierzy również, że inwestorzy w spółki publiczne również będą czerpać korzyści.

„W 2021 r. Bitcoin pokonał wszystkie główne klasy aktywów, ropę naftową, NASDAQ, S&P 500 i złoto. Co więcej, liczba „hodlerów” zmierza w pozytywnym kierunku, sygnalizując długoterminową rentowność krypto.”

Współzałożyciel notowanej na giełdzie platformy handlu kryptograficznego zauważa również, że ogólny rozwój ekosystemu kryptograficznego przejawia się we wprowadzaniu programów świadczeń, które pozwalają firmom pozwolić pracownikom na pobieranie części swoich wypłat w Bitcoin (BTC).

„Taka adopcja w głównym nurcie jest niesamowitym znakiem – ludzie nie tylko są chętni do kupowania i handlu kryptowalutami, ale także są gotowi na to pracować. Jako społeczeństwo idziemy w kierunku, w którym kryptowaluty są bardziej wartościowe”.

Zapytany, czy prowadzenie biznesów kryptograficznych jest opłacalne, Ehrlich chętnie podzielił się własnym doświadczeniem w swojej firmie. „Ostatni kwartał Voyagera był naszym najlepszym w historii, więc z pewnością uważam, że to świetny czas, aby być w krypto” – powiedział.

Wraz z rosnącą globalną inflacją i wzrostem długu publicznego Stanów Zjednoczonych, Ehrlich uważa również, że „krypto staje się coraz bardziej długoterminową bezpieczną przystanią dla przyszłych pokoleń”.

Jedną z głównych zalet krypto jest to, że tworzy równość ekonomiczną. Dyrektor generalny Voyager podkreśla, że ​​kryptowaluty dają dostęp do segmentów inwestorów, którzy przegapili poprzednie boomy. Ehrlich opisuje możliwość zapewnienia możliwości budowania bogactwa dla tego sektora jako „niesamowicie satysfakcjonujące”, ponieważ wspomina o ogromnych zaletach, jakie można znaleźć w tej branży.

Chociaż istnieje wiele dobrych rzeczy, istnieją również wyzwania, przed którymi stoją firmy kryptograficzne. Jednym z nich są regulacje i zasady dotyczące kryptowalut. Jednak zdaniem Ehrlicha większość trudności, z jakimi boryka się branża, wynika bezpośrednio z jej sukcesu. Zauważa, że: „Dzięki szerszemu, bardziej obejmującemu projekt infrastruktury regulacyjnej specjalnie dla zasobów cyfrowych, branża kryptograficzna może się rozwijać”.