Bitcoin stabilizuje się, Altcoiny osiągają gorsze wyniki

Bitcoin powrócił do poziomu powyżej 35 000 USD i wzrósł o 3% w ciągu ostatnich 24 godzin, w porównaniu do 5% spadku SOL i braku zmian w ETH.

Kryptowaluty zaczynają się stabilizować po gwałtownych spadkach w ciągu ostatniego tygodnia. Niektóre wskaźniki pokazują nastroje inwestorów na skrajnie niedźwiedzich poziomach, które zazwyczaj poprzedzają okresy aktywności zakupowej. Inne dane sugerują jednak, że wahania cen mogą utrzymywać się w krótkim okresie.

Mimo to może być za wcześnie, aby określić dno cenowe. „Myślę, że determinacja rynku byka/bessy nie jest tak jasna, jak w poprzednich cyklach, ze względu na drastyczną zmianę struktury rynku wraz z wchodzeniem na nią instytucji”, wypowiedział się Marcus Sotiriou, analityk z brytyjskiego brokera aktywów cyfrowych GlobalBlock

„Widać obecnie, że bitcoin znajduje się w środowisku wahającym się (od około 29 000 do 69 000 USD), a nie w środowisku trendów” — napisał Sotiriou.

„Ożywienie Bitcoina zajmie trochę czasu, ponieważ na razie ponieważ inwestorzy są bardziej zainteresowani ustabilizowaniem ceny” – napisał Alex Axelrod, założyciel i dyrektor generalny Aximetria, firmy świadczącej usługi finansowe związane z kryptowalutami. Axelrod monitoruje poziomy cen BTC od 32 000 do 40 000 USD w celu potwierdzenia awarii lub przełamania.

Najnowsze ceny

● Bitcoin (BTC): 36925 USD

● Ether (ETH): 2448 USD

● dzienne zamknięcie S&P 500: 4410 USD

● Złoto: 1842 USD za uncję trojańską

● Dziesięcioletnia stopa zwrotu z dziennego zamknięcia: 1,74%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.