Bitcoin Trader – opinie

bitcoin-trader

W dobie rosnącego zainteresowania kryptowalutami, na usta internautów pcha się nieustannie to samo wyrażenie- trading. Trading lub lub inaczej inwestowanie w aktywa kojarzone jest z prostą metodą zarabiania ogromnych, niedostępnych dla wielu pieniędzy. To właśnie ta pozorna prostota i błędna interpretacja inwestowania na rynku kryptowalut tworzą w sieci miejsce dla platform takich jak Bitcoin Trader.

Bitcoin Trader

Bitcoin Trader, jak możemy przeczytać na ich stronie, jest wyspecjalizowaną platformą do handlu kryptowalutami, w tym również Bitcoinem. Sama w sobie platforma umożliwia nam rejestrację i dostęp do rzekomego bota inwestycyjnego, który to zaprogramowany w oparciu o doświadczenie specjalistów ma handlować, a co za tym idzie zarabiać za nas pieniądze, gdy my wylegujemy się na plaży.

bitcoin-trader-opinie

Poza magicznym algorytmem Bitcoin Trader, który pozwoli nam rzucić dotychczasowa pracę, platforma oferuje również inne opcje. Na stronie Bitcoin Trader przeczytamy, że w zależności od naszego stopnia zaawansowania bot umożliwi nam różne strategie handlowe. Dla najbardziej początkujących spośród początkujących, firma umożliwia kontakt ze specjalnie przydzielonym brokerem, który rzekomo ma pomóc nam w podjęciu decyzji dot. inwestycji w kryptowaluty.

Bitcoin Trader – opinie

Jeśli spotkałeś się z przedstawicielem platformy lub w jakikolwiek inny sposób wpadłeś na trop Bitcoin Trader i postanowiłeś poszukać opinii na ten temat to bardzo dobrze! Wysłanie swoim ciężko zarobionych pieniędzy gdziekolwiek jest ryzykowne, tym bardziej kiedy mówimy o podmiotach umożliwiających inwestycje. Należy jednak pamiętać, że nie wszystko co przeczytamy w sieci jest prawdą.

Szukając informacji na temat handlowania przy pomocy AI pod nazwą Bitcoin Trader możemy natknąć się na pojedyncze artykuły potwierdzające skuteczność i niebywałe zyski po zdeponowaniu znikomych ilości gotówki! Artykuły poparte są opiniami osób, które rzekomo rozpoczęły inwestycje i za pośrednictwem Bitcoin Trader weszły na rynek kryptowalut. Pytanie brzmi, czy te osoby są prawdziwe? Czy ktoś mógł napisać opiniotwórcze artykuły na zlecenie?

bitcoin-trader

Odpowiedź brzmi tak! Platformy takie jak Bitcoin Trader to twór grup zajmujących się wyłudzeniami od nieświadomych osób „zielonych” w temacie inwestycji! Grupy tego typu zatrudniają cały szereg ekspertów mających na celu zaplanować idealny lejek sprzedażowy, którego bardzo ważnym elementem są właśnie opinie w internecie.

Internauci chcący podjąć poważną decyzję o zaryzykowaniu częścią majątku poprzez inwestycje w kryptowaluty chcą mieć pewność, że podchodzą do tego tematu najlepiej jak to możliwe. Właśnie na tej bezbronności w sieci i poszukiwaniu potwierdzeń działań bazują oszuści. Artykuły na utworzonych przez nich portalach oraz fałszywe opinie to chleb powszedni podczas przygotowywaniu oszustw. Mają one na celu zamknąć drogę ucieczki ofierze, która mogłaby być niewygodna i zacząć doszukiwać się prawdy. Wiele osób po przeczytaniu pierwszych lepszych opinii z brzegu odpuszcza dalsze poszukiwania i przelewa swoje środki na platformy do handlu automatycznego takie jak Bitcoin Trader.

bitcoin-trader-oszustwo

Gdzie w takim razie szukać opinii i wsparcia? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się grupy tematyczne na platformach takich jak Facebook. Podobnie jak w przypadku korzystania z przeglądarki, tam również możesz trafić na fałszywe konta i oszustów chcących dobrać się do Twojego portfela. Należy jednak pamiętać, że największą siłą tego typu weryfikacji są ludzie i informacja zwrotna.

Poszukując informacji na portalach informacyjnych nikt nie powie Ci, że czytany przez Ciebie artykuł do bujda. Sytuacja wygląda zgoła inaczej w przypadku mediów społecznościowych. Nie brakuje tam osób chętnych do pomocy, które są zdecydowanie bardziej doświadczone. To właśnie one często demaskują oszustw jednocześnie ratując nieświadome ofiary przed utratą środków.

bitcoin-trader-scam

Bitcoin Trader scam

Bazując na powyższym tekście zapewne wiesz już, że Bitcoin Trader to scam, czyli oszutwo. Jest to jedna z wielu platform tego typu, która żeruje na nieświadomych osobach łaknących dużych i łatwych pieniędzy. Każda z ofiar traktowana jest w podobny sposób mający zapewnić złudne poczucie bezpieczeństwa.

Ofiara rejestrując się na platformie scamu (oszustwa) uzupełnia swoje dane takie jak imię, nazwisko, mail oraz numer telefonu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nikogo nie zastanawia brak wymogu utworzenia hasła do platformy, na której przeciw deponować mamy pieniądze. Dlaczego tak jest? Jest tak dlatego, że podane przez nas informacje to nie dane rejestracyjne. To dane kontaktowe dla oszusta pracującego w swego rodzaju call center. Po przesłaniu danych natychmiast trafiamy na jego listę kontaktów.

bitcoin-trader

Krótko po wprowadzeniu danych oszustw kontaktuje się z ofiarą i przedstawia się jako opiekun konta lub innego rodzaju doradca inwestycyjny. Często osoby te charakteryzuje wschodni akcent. Już podczas pierwszej rozmowie scamer (oszust) obiecuje nam gruszki na wierzbie przy znikomych pokładach pracy, albowiem liczy się jedno – pokłady pieniędzy. Dla niepoznaki nasz rzekomy doradza często proponować będzie rozpoczęcie od małych kwot, niemniej jednak to tylko sztuczka w myśl zasady odwróconej psychologii.

Po pierwszym kontakcie nasz doradca preferować będzie kontakt przez programy takie jak whatsapp lub telegram, ponieważ rozmowy tam są szyfrowane, a ten gdy zajdzie taka potrzeba usunie po sobie ślady obecności. Jeśli jednak to nie da ofierze do myślenia i wpłaci ona znacznie większą kwotę niż, np. często wymagane startowe 500 zł, rozpoczyna się gra. Platforma skonstruowana jest tak abyś zawsze wygrywał, a Twoje kryptowalut na Bitcoin Trader stale rosły wraz ze stanem konta.

oszustwo-bitcoin-trader

Jak wypłacić pieniądze z Bitcoin Trader skoro stan konta urósł? Oszuści najczęściej zalecają utworzenie portfela kryptowalut i wymianę ich na gotówkę w pobliskim kantorze. Dzieje się tak, ponieważ przesyłają oni ofierze fałszywy token PLN/Euro/USD. Jest to kryptowaluta utworzona na potrzeby oszustwa. Ofiara myśląc, że właśnie stanie się posiadaczem ogromnego majątku, gdy tylko przekroczy drzwi kantoru, dowiaduje się tam, że została oszukana. W ten sposób wiele osób kończy szaleńczą pogoń za łatwymi pieniędzmi leżącymi niemalże na ulicy.

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także