Bitcoin Rush – opinie

bitcoin-rush

Bitcoin Rush to kolejny projekt spod znaku handlu zautomatyzowanego dla amatorów finansowych wrażeń. Platforma skupiać się ma na inwestorach detalicznych, chcących rozpocząć swoją przygodę od niewielkiego kapitału 250 USD, którzy nie koniecznie chcą poświęcać swój cenny czas na wykresy. Teoretycznie możliwe, duże zarobki, bez nakładu pracy fizycznej to właśnie aspekty, którymi przyciągnąć chce do siebie Bitcoin Rush, ale czy to możliwe?

Bitcoin Rush

Bitcoin Rush to fałszywa platforma inwestycyjna, czyli tzw. scam. Twórcy rzekomej aplikacji tradingowej oferują swoim ofiarom handel zautomatyzowany, oparty o sztuczną inteligencję lub inny algorytm, który miałby samoczynnie rozgrywać krótkie oraz długie pozycje na rynku. Całość miałaby odbywać się nieustannie, siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

bitcoin-rush

Platforma oferuje handel na rynku kryptowalut bez ingerencji inwestora, czyli tzw. dochód pasywny. Całe przedsięwzięcie niedoszły inwestor może rozpocząć już od 250 dolarów. Zdaniem domniemanego doradcy inwestycyjnego, który zapewne skontaktuje się z nami w imieniu platformy, ma być to kwota aktywacyjna, która zapewni nam przyjemny dla oka zarobek już od pierwszego dnia na rynku. Zautomatyzowany zarobek to standardowa obietnica dla osób nie mających pojęcia o rynku, których jedynym celem jest osiągnięcie korzyści materialnych bez jakiejkolwiek edukacji. Właśnie ten profil odbiorcy jest najlepszym materiałem na potencjalną ofiarę, dlatego też tak ważne jest abyś zachował ostrożność w sieci i przed wyhodowaniem drzewa z pieniędzmi poznał podstawy.

Bitcoin Rush – opinie

Jeśli czytasz ten artykuł to najpewniej szukasz informacji dotyczących opinii na temat Bitcoin Rush lub innej platformy służącej do zautomatyzowanego inwestowania na rynku kryptowalut. Pozyskiwanie informacji to dobry nawyk, niemniej jednak robiąc to przy pomocy przeglądarki internetowej należy być wyjątkowo czujnym. W końcu to właśnie tutaj, w sieci, natrafiłeś lub natrafiłaś na oszustów, przez których czytasz ten wpis.

Szukając informacji na temat Bitcoin Rush lub innej podobnej platformy na pewno spotkasz wiele pozytywnych opinii osób, które zmieniły swoje życie na rynku kryptowalut z pomocą bota handlowego. Nie zabraknie również artykułów głoszących o innowacyjności oraz szeregu zalet tego projektu. Niestety, wszelkie superlatywy, które nie trudno znaleźć w sieci o tego typu platformach, są pisane przez grupy zajmujące się scamem, czyli wyłudzeniami pieniędzy w sieci. Zorganizowane grupy przestępcze mają w swoich szeregach osoby odpowiedzialne za marketing projektów, tak aby zwabić jak najwięcej ofiar. Dbają o zmylenie swoich odbiorców i zbudowanie w nich błędnego przekonania i prawdziwości swojej platformy.

bitcoin-rush-opinie

Ludzie uwielbiają celebrytów z pierwszych stron gazet i oszuści doskonale o tym wiedzą. Właśnie dlatego, grupy opracowujące nowy scam, wykazują się szczególną kreatywnością tworząc reklamy swoich platform typu Bitcoin Rush z udziałem celebrytów. Ten segment reklamy wycelowany jest przede wszystkim w kierunku osób starszych, nieświadomych możliwości AI oraz prostej obróbki graficznej. Dla nich, wszystko co zobaczą w internecie, jest po prostu prawdą. Przecież skoro Pan Makłowicz zarobił na kolejne kulinarne podróże dzięki automatycznym inwestycją, a Pan Cejrowski widywany przez nich w TV zarobił tyle, że nie musi chodzić już boso – to musi działać!

Warto więc uświadamiać naszych starszych bliskich, że nie wszystko co widzą lub słyszą w internecie jest prawdą. Technologia pędzi do przodu, a wraz z jej postępem coraz trudniej odróżnić prawdę od fikcji nawet osobom młodym, obytym z siecią, a co dopiero osobom starszym.

bitcoin-rush-opinie

Kto jest właścicielem Bitcoin Rush

Właścielem Bitcoin Rush nie jest jedna osoba. Jak możemy przeczytać na jednym z portali, rzekomo poświęconemu kryptowalutom, Bitcoin Rush to twór całego sztabu profesjonalnych traderów. Postanowili oni stworzyć platformę do automatycznego handlu, aby zwiększyć wydajność inwestorów w życiu codziennym. Dzięki temu, więcej osób może uczestniczyć w wydarzeniach rynkowych oraz zarabiać bez wysiłku i cieszyć się czasem wolnym- co za altruizm!

Warto dodać, że wspaniałomyślni analitycy Bitcoin Rush stworzyli swój automat do inwestowania na rynku kryptowalut w oparciu o dziesiątki lat doświadczenia, nie przeszkadzało im w zdobywaniu go nawet to, że Bitcoin istnieje dopiero 15 lat!

bitcoin-rush-wlasciciel

W tej sytuacji nie trudno dojść do wniosku, że właścicielem Bitcoin Rush jest grupa przestępcza zajmująca się wyłudzeniami pieniędzy. Warto dodać, że grupy tego typu mają nie jedną, a kilka platform o podobnej charakterystyce działania oraz zbliżonej szacie graficznej. Skala działania takich grup jest ogromna.

Bitcoin Rush scam

Jeśli przeczytałeś ten tekst z choć najmniejszą uwagą to zapewne zauważyłeś, że w całym tym handlu automatycznym po prostu coś nie gra. Jeśli jednak dalej masz wątpliwości to z całą dozą pewności potwierdzamy- Bitcoin Rush to oszustwo!

Jeśli odwiedziłeś witrynę oszustwa Bitcoin Rush do automatycznego inwestowania i uzupełniłeś na niej formularz wymagający zapewne imienia, numeru kontaktowego oraz adresu e-mail to najpewniej skontaktował się z Tobą doradca inwestycyjny. Jest to pierwszy krok podejmowany przez oszustów do wyłowienia świeżo złapanej na haczyk ofiary. Osoba telefonująca do przyszłego „inwestora” przedstawia się najczęściej jako doradca inwestycyjny, który przeprowadzi Cię przez proces pierwszej wpłaty 250 USD – okradnie Cię.

Warto zaznaczyć, że oszust może próbować wyegzekwować od ofiary zainstalowanie zdalnego pulpitu, czyli aplikacji takiej jak AnyDesk lub TeamViewer. Pod żadnym pozorem tego nie rób! Instalacja takiego oprogramowania to udostepnienie i przekazanie kontroli oszustowi nad naszym urządzeniem. Będzie on wyraźnie widział wszystko co wpisujesz oraz zdalnie używał Twojego urządzenia zupełnie tak, jakby miał je przed sobą.

Jeśli jednak już dałeś namówić się na lukratywną inwestycję, a Twoja „wygrana” na giełdzie kryptowalut dzięki Bitcoin Rush jest w krypto portfelu to muszę Cię zmartwić. Tokeny, które widzisz na swoim portfelu kryptowalut to falsyfikaty. Podobnie jak pieniądz fizyczny, ten wirtualny również można podrobić i właśnie takie fałszywe kryptowaluty ofiary otrzymują na swoje konto. Nim ofiara przekona się o tym udając się do najbliższego kantoru kryptowalut, złodziej będzie miał czas usunąć wszelkie ślady po swojej obecności i zostawi ją z niczym.

FAQ

Czy korzystanie z Bitcoin Rush jest bezpieczne?

Zdecydowanie nie! Korzystanie z Bitcoin Rush te pewne skazanie się na utratę pieniędze

Jak rozpoznać oszustwo?

Sygnały, które mogą wskazywać na scam to:

  • Brak przejrzystości i wiarygodnych informacji o właścicielach platformy
  • Zbyt dobre, aby być prawdziwe obietnice zysków
  • Fałszywe świadectwa i recenzje
  • Agresywna i nachalna kampania marketingowa
  • Brak regulacji i licencji na prowadzenie działalności finansowej
Gdzie inwestować bezpiecznie?

Pomimo rosnącej ilości fałszywych platform, na rynku pozostaje wciąż wiele tych, które charakteryzują się świetną reputacją i rzetelnością. To takich giełd należą m.in : Binance, KuCoin, ByBit lub Kraken.

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także