Bitcoin revolution – opinie, historia

oszustwo-scam-bitcoin-revolution

Kryptowaluty, to wciąż dla wielu internautów temat nowym. Temat, który stanowi swego rodzaju bramę to szybkiego bogactwa dla osób odważnych. W praktyce często okazuje się, że droga do szybkiego miliona przy niskim nakładzie pracy jest drogą dla naiwnych, a nie odważnych. Właśnie takich ludzi szuka grupa kryjąca się pod nazwą Bitcoin Revolution.

Co to jest Bitcoin revolution?

Bitcoin Revolution to kolejna platforma oszustów, oferująca zautomatyzowany handel przy pomocy bota. Platforma rzekomo powstała już w 2018 roku, a jej założycielami mają być doświadczeni na rynku kryptowalut brokerzy. Mówią, że sztuczna inteligencja, której algorytmy oparte są na ich wieloletnim doświadczeniu, samoczynnie dokonuje transakcji generując zysk dla inwestorów na całym świecie. Mało tego, skuteczność zagrywek bota ma sięgać aż 95%.

Tak więc, czym w końcu jest Bitcoin Revolution? Rzekomą formą sztucznej inteligencji (AI), której zadaniem jest bieżące monitorowanie rynku w poszukiwaniu sygnałów do otwarcia pozycji. Pozycje long lub short mają otwierać się samoczynnie, dzięki czemu inwestor nie musi interesować się, niemalże wcale, swoimi pieniędzmi, które stale się pomnażają.

bitcoin-revolution-oszustwo

Rejestracja konta w systemie automatycznego handlu Bitcoinem jest bardzo prosta. Wystarczy podać wymagane informacje i zarejestrować swoje konto. Możesz rozpocząć handel z minimalnym depozytem w wysokości 250 USD. Opcja handlu na koncie demo pozwala zapoznać się z systemem przed przystąpieniem do rzeczywistych transakcji, które można zlecić w sposób zautomatyzowany lub manualnie.

Bitcoin revolution opinie

Szukając w sieci opinii na temat Bitcoin Revolution można znaleźć szereg artykułów na pozór obiektywnie opisujących czym jest platforma. Artykuły, tak jak w przypadku innych oszustw, mają na celu zwodzić przyszłych inwestorów, poprzez zapewnienia o wiarygodności Bitcoin Revolution.

W praktyce, grupy zajmujące się wyłudzeniami wykupują artykuły sponsorowane lub same tworzą portale informacyjne mające na celu wspierać ich czarnorynkowy biznes. Opinie, które znajdziemy na temat Bitcoin Revolution będące częścią artykułów są po prostu bzdurą.

oszustwo-bitcoin-revolution

Prawdziwych opinii na temat oszustw takich jak Bitcoin Revolution, Bitcoin Billionaire i innych tego typu, powinniśmy szukać w mediach społecznościowych, w których jesteśmy w stanie zweryfikować prawdziwość osoby wystawiającej recenzję. Szukając informacji na różnych grupach o tematyce kryptowalut, łatwo można natrafić na opinie przestrzegające przed oszustwem jakim jest BItcoin Reveolution. Osoby, które podjęły się współpracy z rzekomymi doradcami finansowymi, tracąc w ten sposób niejednokrotnie swój majątek, z pewnością wygłoszą opinię z goła inną niż ta, która przeczytamy na portalach informacyjnych.

Należy jednak pamiętać, że grupy organizujące takie przekręty jak Bitcoin Revolution to mistrzowie swojego fachu. Często w strukturach organizacji zajmujących się wyłudzeniami online pracują osoby odpowiedzialne za marketing. Tak te same, na których artykuł mogłeś trafić szukając opinii. Monitorują one różne grupy i fora tematyczne chcąc dalej budować wątpliwej jakości rzetelność swojej „firmy”. Na całe szczęście grupy te, to w znacznej większości przestępcy ze wschodu, tak więc ich wypowiedzi są często zniekształcone, a profile przez nich używane już na wstępie budzą podejrzenia.

Bitcoin revolution – czy to oszustwo?

Podsumowując, opinie dotyczące Bitcoin Revolution w sieci są naprawdę różnie, niemniej jednak nie wszystkie z nich są prawdziwe. Po wnikliwej analizie opinii użytkowników forów oraz grup tematycznych oraz własnoręcznym sprawdzeniu platformy Bitcoin Rvolution, z całą pewnością możemy stwierdzić, zę Bitcoin Revolution to oszustwo.

Rejestracja bazująca jedynie na podaniu imienia i nazwiska z numerem telefonu, nie ma nic wspólnego z realnym zakładaniem konta na giełdzie kryptowalut. Podane przez nas dane mają jedynie na celu umożliwienie kontaktu z nami naszemu rzekomemu doradcy inwestycyjnemu, najczęściej o wschodnim akcencie. W przypadku prawdziwej giełdy, otwarcie konta jest nieco bardziej wymagające, a co najważniejsze żaden z jej pracowników nie skontaktowałby się z nami pierwszy!

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także