Bitcoin fundamentem Salwadoru

Bitcoin osiągnie cenę 1 miliona USD do 2030 roku, a Salwador odbuduje się dzięki temu gopsodarczo- taką opinią podzielił się z nami Amerykański prezenter telefizyjny i filmowiec, Max Keiser. Zachodni celebryta znany jest nie tylko z telewizji, czy głoszenia odważnych opinii ekonomicznych. Dziennikarz zajmuje się kryptowalutami nie tylko w teori, albowiem jest on prezesem Volcano Energy- firmy zajmującej się miningiem na terenie Salwadoru.

kantor-kryptowalut-wiadomosci

Max Keiser: Salwador pozbędzie się długów

Dla Keisera, działającego w branży kryptowalut od ponad dekady, sprawa jest prosta. Jego spółka zianwestuje ponad miliard dolarów w wydobycie BTC przez zieloną energię, co w połączeniu ze wzrostem ceny Bitcoina do 1 miliona USD w 2030 r. pozwoli uwolnić się od długów Salwadorowi.

M. Keiser wypowiadając się dla  Diario El Salvador powiedział:

„Ten kraj będzie wolny od długów do 2030 roku – dzięki kopaniu bitcoinów i geotermii.”


Prezes Volcano Energy, chciałby aby Salwador stał się swego rodzaju stolicą dla kopania kryptowalut, co przełoży się bezpośrednio na dostępne wakaty oraz znaczące zwiększenie PKB.

bitcoin kantor Binance

Bitcoin budulcem Salwadoru

W obecnych czasach, kiedy waluty FIAT wraz z bankami centralnymi stopniowo upadają, coraz więcej Państw postanawia lokować swoje finanse w kryptowalucie, której nie można już lekceważyć. Nowa forma pieniądza po raz kolejny udowadnia, że jej moc sprawcza jest nieograniczona.

Przeczytaj również: Staking kryptowalut

Zakładając realny wzrost do ceny zbliżonej bądź równej milionowi dolarów w dowolnej perspektywie czasu będziemy świadkami odbudowy Państwa dzięki kryptowalutom. Wiele Pańśtw zacznie coraz szerzej otwierać się na rynek kryptowalut idąc w ślady odważnego Salwadoru. Nie należy również zapominać o słowach Maxa Keisera, który twierdzi, że kapitalizacja jego spółki ma szanse osiągnąć 50 miliardów USD, co przewyższa wartość PKB całęgo salwadoru o ponad 10 MLD dolarów.

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także