Bitcoin billionaire opinie

bitcoin-billionaire-oszustwo

Kryptowaluty, jako że w sieci są synonimem bogactwa, przyciągają rzesze, nowych, głodnych sukcesu inwestorów. Nowi gracze na rynku kryptowalut, szczególnie Ci młodzi, są skłonni zaryzykować naprawdę wiele, aby wzbogacić się nie tylko najszybciej jak to możliwe, ale przede wszystkim bez nakładu pracy. Właśnie taką opcję przygotował Bitcoin billionaire.

Co to jest Bitcoin Billionaire?

Bitcoin billionaire to, jak mówią reklamy, bot tradingowy, który pomnoży Twój kapitał. Ma on robić to przy pomocy opracowanego algorytmu, który będzie wykonywał ruchy zakupowo- sprzedażowe na rynku kryptowalut doprowadzając Cię do bogactwa. Jedyne co musisz zrobić to kliknąć w wyświetlaną reklamę, założyć swoje konto i wpłacić pieniądze. Po uruchomieniu bota wkrótce zauważysz jak Twój depozyt rośnie w oczach kiedy Ty spałeś. Marzenie prawda?

Niestety, program do auto- tradingu to jeden wielki scam, którego celem jest wyłudzenie wpłaty od użytkowników. Kiedy tylko przybędzie Ci zer na koncie (lub wcześniej) i zechcesz wypłacić swoje pierwsze zyski z krypto, napotkasz problemy. Rzekomi pracownicy platformy będą mydlić Ci oczy chwilowymi blokadami wypłat na czas weryfikacji danych. W ten sam sposób poza wyłudzeniem Twoich pieniędzy, oszuści wejdą w posiadanie również Twoich danych osobowych. W najlepszym wypadku, po prostu nie odzyskasz zainwestowanych pieniędzy, zachowując bezpieczeństwo danych osobowych.

bitcoin-billionaire-oszustwo

Platforma bitcoin billionaire opinie

Podobnie jak w przypadku innych scamów, bitcoin billionaire również ma masę pozytywnych opinii. Klienci piszący pozytywne opinie na temat platformy bitcoin billionaire, oraz zdjęcia gotówki pochodzącej ze zrealizowanych zysków to część wielkiego przekrętu. W rzeczywistości prawda jest zupełnie inna. Użytkownicy piszący pozytywne opinie to wykreowane przez grupę przestępczą postaci, a teksty pisane są przez odpowiedzialne za marketing scamu osoby.

Podobnie sytuacja ma się wszelkich innych opinii nie tylko w postaci recenzji użytkowników. Tworząc machinę do wyłudzania pieniędzy, przestępcy dbają o każdy szczegół. Właśnie dlatego w sieci możemy znaleźć artykuły sponsorowane zachwalające projekt bitcoin billionaire. Jest to kolejny element układanki mający na celu stworzyć złudne poczucie rzetelności projektu. Na tego typu potwierdzenia często nabierają się starsi inwestorzy, którzy bywają bardziej ufni dla tego co zobaczą w sieci.

Bitcoin billionaire Lewandowski

„Najlepsza” część każdego scamu, czyli reklamy z celebrytami. Rozwój AI (sztucznej inteligencji) wykorzystywany jest, niestety nie tylko do ułatwienia sobie życia, czy poszerzania naszych kompetencji. Pomaga on również w wyłudzeniach poprzez tworzenie fałszywych reklam z wizerunkami celebrytów. Osoby o wysokim zaufaniu społecznym takie jak, np. Robert Lewandowski często wykorzystywane są w tego typu reklamach. Osoby nieświadome zagrożenia uważają, że skoro ich ulubiona gwiazda z pierwszych stron gazet „zgodziła się” coś zareklamować to nie może to być złe. Czy K. Wojewódzki lub R. Lewandowski inwestują w kryptowaluty? Być może, niemniej jednak z pewnością nie robią tego przy pomocy bitcoin billionaire.

Poza celebrytami, do tego typu reklam, wykorzystywani są również przeciętni Kowalscy jak my. Wykorzystuje się wizerunek pracowników fizycznych, którzy w krótkim czasie odmienili swoje życie inwestując na platformie. Po co? Odpowiedź jest prosta – oni to my. Widzimy w tych osobach samych siebie, bo finalnie nie różnimy się tak bardzo, a skoro Pani Jadzia, osiedlowa kasjerka, mogła to my też!

Bitcoin billionaire oszustwo

Opinie o tym, że bitcoin billionaire to oszustwo możemy znaleźć, np. na Facebookowych grupach. Całe szczęście użytkowników mediów społecznościowych ciężko „uciszyć”. Niestety opinie w tym temacie najczęściej zamieszczane są przez osoby już poszkodowane, których konto zostało wyczyszczone. Ważne jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad, które uchronią nas przed takimi zagrożeniami.

bitcoin-billionaire-oszustwo

Najważniejsza przed dokonaniem wpłaty na platformę jest wnikliwa analiza. Jak już wiesz, oszuści przygotowują się naprawdę dobrze. Łatwo możesz natrafić na fałszywe opinie zamieszczone na blogach. Warto w takim razie zasięgnąć języka, np. na grupach dyskusyjnych Facebooka.

Nie przelewaj pieniędzy i nie angażuj się w dyskusje z osobami, które napisały do Ciebie pierwsze w sprawie inwestycji. Bitcoin billionaire oraz inne scamy internetowe mają swoich „naganiaczy” , którzy zachęcają do różnych podejrzanych inwestycji. Nie idź w to! Jeśli ktoś pierwszy wyciąga ręce po Twoje pieniądze- to oszust

Inwestuj tylko na sprawdzonych platformach i zacznij od nauki. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany inwestowaniem w kryptowaluty skorzystaj ze sprawdzonych giełd takich jak Binance lub ByBit. Są one poddane regulacjom prawnym oraz krajowym urzędom, w związku z czym nie ma mowy o oszustwie.

Już wiesz, że bitcoin billionaire to oszustwo, jednakże przestrzegaj powyższych zasad za każdym razem, gdy usłyszysz niezwykle lukratywną ofertę.

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także