Alchemy Pay zabezpiecza licencję na przesyłanie pieniędzy w Arkansas

kryptowaluty-wiadomosci

Alchemy Pay, kryptowalutowa bramka płatnicza, znacznie rozszerza swoją globalną obecność po pomyślnym nabyciu znaczącej licencji płatniczej w Stanach Zjednoczonych. 20 września firma oficjalnie ogłosiła, że ​​uzyskała licencję na przesyłanie pieniędzy w stanie Arkansas.

Licencja została udzielona przez Departament Papierów Wartościowych Arkansas i upoważnia Alchemy Pay do oferowania szerokiego zakresu usług finansowych, w tym sprzedaży i wydawania instrumentów płatniczych, wartości przechowywanej, dostępu przedpłaconego, a także odbioru i przesyłania pieniędzy w formie waluty wirtualnej.

alchemy-pay

Transakcje kryptowalutowe na fiat w Arkansas

Licencja umieszcza Alchemy Pay obok innych firm zajmujących się kryptowalutami upoważnionych do ułatwiania transakcji kryptowalutowych w Arkansas, takich jak Coinbase , Block (prowadzony przez
Jacka Dorseya), MoonPay, giełda bitFlyer i inne. Uzyskanie licencji na przesyłanie pieniędzy jest znaczącym kamieniem milowym dla Alchemy Pay, ponieważ aktywnie poszukuje ona lokalnych zezwoleń regulacyjnych na kluczowych rynkach światowych. Firma zapewniła już wcześniej licencje w takich regionach jak Indonezja i Litwa.

Zwiększamy zasięg

Zgodnie z zapowiedzią Alchemy Pay firma obecnie stara się uzyskać licencje na przesyłanie pieniędzy w dodatkowych stanach w całych Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj również: Deutsche Bank stawia na kryptowaluty

Robert McCracken, kierownik ekosystemu Alchemy Pay, podkreślił ich zaangażowanie w przestrzeganie zasad, podkreślając znaczne inwestycje w zabezpieczanie licencji w różnych krajach i regionach. Stwierdził, że firma jest teraz gotowa rozszerzyć swoją obecność, rozszerzyć swoje usługi na użytkowników w USA i kontynuować swoją misję polegającą na wypełnianiu luki między globalną gospodarką FIAT i kryptowalut.

kantor-btc

Alchemy Pay w skali globalnej

Założona w 2018 roku w Singapurze firma Alchemy Pay obsługuje platformę płatności typu krypto-fiat, która ułatwia transakcje pomiędzy tradycyjnymi walutami fiducjarnymi, takimi jak dolar amerykański i euro, a popularnymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin (BTC) i Ethereum ( ETH ) . Platforma Alchemy Pay obsługuje obecnie płatności w 173 krajach, w tym w znanych jurysdykcjach i regionach, takich jak Australia, Kanada, Hongkong, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie i wiele innych.

Udostępnij
Spis treści

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz bezpiecznie w kantorach To The Moon

Przejdź do kontaktu →
Zobacz także